• ul. Chodkiewicza 19C
    14-300 Morąg
  • Poniedziałek-Piątek
    8:00 - 17:00
Infolinia / biuro

577 166 667

close

Systemy alarmowe

Img

Strażnik naszego bezpieczeństwa
Zadbanie o ochronę swojego domu i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa bliskim, to coś najcenniejszego co możesz dać swojej rodzinie.

Bezpieczeństwo naszego mienia, domów i firm gwarantują inteligentne systemy alarmowe. Takie systemy obejmują pakiet urządzeń, które służą zabezpieczeniu obiektu przed włamaniem albo pożarem.

To proste, nieskomplikowane systemy, które ostrzegą nas przed intruzem lub niebezpieczeństwem, a nawet poinformują konkretne służby.

W dobie techniki można obsługiwać je w trybie smart, czyli zdalnie za pomocą aplikacji w swoim urządzeniu mobilnym takim jak telefon, tablet czy laptop.

W systemach alarmowych wykorzystujemy: detektory ruchu takie jak pasywne czujniki podczerwieni, czujniki mikrofalowe, czujniki ultradźwiękowe, a czasami do wykrywania ruchu kamery telewizji przemysłowej; detektory działalności i inne detektory wtargnięcia takie jak czujki wibracyjne, czujki akustyczne; detektory pożaru w postaci: optycznych czujników dymu, jonizacyjnych czujników dymu, półprzewodnikowe czujniki dymu czy termiczne czujniki; detektory gazowe.

Systemy alarmowe | Robimy to dobrze.

Jaki system alarmowy będzie dla Ciebie najlepszy? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i wykonawstwa.

Call Now ButtonZadzwoń