• ul. Chodkiewicza 19C
    14-300 Morąg
  • Poniedziałek-Piątek
    8:00 - 17:00
Infolinia / biuro

577 166 667

close

Monitoring wizyjny / Kamery CCTV

Img

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Bezpieczeństwo i ochrona najbliższych czy podopiecznych – to sprawa, którą powinno się zawsze traktować priorytetowo. Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać. Monitoring wizyjny jest obecnie najszerzej wykorzystywanym narzędziem ochrony, w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Monitoring wizyjny /kamery CCTV są dziedziną nowoczesnej technologii, która dynamicznie się rozwija, doskonali i rozbudowuje. Skrót CCTV pochodzi z języka angielskiego – „closed circuit television”. Chodzi o zamknięty system, którego zadaniem jest wykorzystanie kamery do monitorowania określonego obszaru i gromadzenie danych.

System monitoringu wizyjnego pozwala obserwować z odległości zdarzenia rejestrowane przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie.

Monitoring wizyjny obejmuje wszelkiego rodzaju kamery, systemy przesyłu oraz rejestratory, które przetwarzają i zapisują obraz.

Jakie sektory szczególnie wykorzystują monitoring wizyjny?
Dotyczy to ochrony prywatnych posesji, sektora publicznego, sektora ochrony zdrowia, monitoringu w pracy czy szkole, a także używany jest przez organy ścigania czy sądy.

Zastosowanie monitoringu wizyjnego znacząco wpływa na porządek publiczny i poprawę naszego poczucia bezpieczeństwa oraz ochronę osób i mienia.

Monitoring wizyjny | Robimy to dobrze.

Projektowane i montowane przez nas systemy monitoringu opierają się na sprzęcie takich producentów jak HIKVISION czy Dahua gwarantując ci sprzęt wysokiej klasy, dobrą jakość obrazu oraz szkolenie z użytkowania. Skontaktuj się z nami. Zleć kompleksową usługę profesjonalistom.

Call Now ButtonZadzwoń