• ul. Chodkiewicza 19C
    14-300 Morąg
  • Poniedziałek-Piątek
    8:00 - 17:00
Infolinia / biuro

577 166 667

close
Usługi | KRW Serwis

KRW Serwis | O nas

Twój komfort traktujemy jako nasz priorytet

Niezależnie gdzie spędzasz większość dnia, na pewno zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie. Czy to jest biuro, zakład produkcyjny, sklep, mieszkanie prywatne czy inne pomieszczenie, do efektywnej pracy czy po prostu dobrego samopoczucia niezwykle potrzebne jest dobre powietrze, a utrzymanie odpowiedniej temperatury jest ku temu niezbędne. Również świeże powietrze ma bezpośredni wpływ na Twoją codzienność. Natomiast sprawnie działający inteligentny system alarmowy czy monitoring daje poczucie odpowiedniej ochrony osobom za które odpowiadamy oraz mienia. Jako KRW Serwis dobrze to rozumiemy i Twój komfort traktujemy jako nasz priorytet.

Montowaniem oraz serwisem klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, monitoringu czy systemów alarmowych zajmujemy się już od niemal dekady. Działamy głównie na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego lecz otrzymujemy zapytania praktycznie z całej Polski. Zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu i konsultacji z naszym działem marketingowym w celu ustalenia Twoich potrzeb i tego w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Nasze największe atuty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

KRW Serwis wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy wiedzę, materiały i narzędzia niezbędne do wykonania wysokiej jakości pracy. Dbamy o jasne zasady współpracy, brak ukrytych kosztów - wszystko klarowne.

Zgłoszenia awarii 24/7

Darmowa
wycena

Gwarancja korzystnych cen

Doświadczenie & Kwalifikacje

Krótki czas oczekiwania

KRW Serwis | Usługi

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperatorów, monitoringu i systemów alarmowych. Wykonujemy instalację w pojedynczych pomieszczeniach oraz w większych obiektach (np. budynki mieszkalne, usługowe). Wszystkie urządzenia przez nas oferowane posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. Polecamy swoje usługi w zakresie dostawy, montażu, jak też serwisu i instalacji klimatyzacji.

Dbając o obustronne zrozumienie, wszystkie newralgiczne momenty inwestycji ustalamy z Klientem już na etapie doboru klimatyzacji. Tak, żeby przedstawiona oferta była jak najbardziej kompletna oraz zrozumiała. Nasze instalacje klimatyzacji budujemy w oparciu o wyselekcjonowane, niezawodne klimatyzatory z długim okresem gwarancji. By kompleksowo realizować każde zlecenie, wszystkie urządzenia sprzedajemy z możliwością montażu. A do wykonania każdej z instalacji używamy tylko materiałów klasy premium. Dzięki temu zyskujemy pewność, że oddajemy w Państwa ręce instalacje klimatyzacji, rekuperacji i wentylacji którym można zaufać.

Nasze cele

Wysoka estetyka

Nie realizujemy zleceń "po łebkach". Zdajemy sobie sprawę, że oprócz korzyści praktycznych ważna jest też estetyka montażu. Nie trzeba po nas poprawiać.

Prywatność

Doskonale wiemy z czym kojarzy się zaproszenie fachowców do domu. Szanujemy Państwa prywatność i w pełni skupiamy się na zadaniu.

Po pierwsze i ostatnie - JAKOŚĆ

Nie chcemy uchodzić za najtańszych na rynku, bo za tym nie zawsze wędruje jakość. Nie pracujemy na materiałach, które mogłyby negatywnie wpłynąć na naszą reputację oraz krótki czas pracy w Państwa domach.

Partnerstwo

Zyskują Państwo zaufanego i stałego partnera, który nie porzuca swoich Klientów po okresie gwarancyjnym. W przypadku awarii reagujemy natychmiastowo, a zgłoszenia rozpatrujemy na korzyść Klienta.

Potrzebujesz pomocy? Awaria:
Klimatyzacji / Rekuperatora / Wentylacji

Potrzebujesz pomocy? Awaria:
Klimatyzacji / Rekuperatora / Wentylacji

Skontaktuj się z nami - nasi technicy są gotowi naprawić każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami - nasi technicy są gotowi naprawić każdą usterkę.

Call Now ButtonZadzwoń