• ul. Chodkiewicza 19C,
    14-300 Morąg
  • Poniedziałek-Piątek
    8:00 - 17:00
Serwis / Infolinia

577 166 667

close

Klimatyzacja

Img

Klimatyzacja to instalacja, która od lat nie traci na popularności. Z roku na rok staje się coraz tańsza, dzięki czemu zaczęła pojawiać się w wielu mniejszych biurach i w domach. Wbrew pozorom klimatyzacja nie jest urządzeniem sezonowym, które uruchomione zostaje tylko kilka razy w roku. Coraz częściej wykorzystywana jest również jako urządzenie grzewcze.

Przez lata pojawiło się mnóstwo mitów dotyczących klimatyzacji, jednym z nich jest jej negatywny wpływ na nasze zdrowie. Należy jednak zaznaczyć, że urządzenie same w sobie nie zagraża naszemu zdrowiu. Niekorzystny wpływ może wynikać z karygodnych błędów użytkowania lub montażu instalacji. Właściwie zamontowana klimatyzacja ma korzystny wpływ na nasze zdrowie, ponieważ poprawia jakość powietrza w domu, co z kolei oddziałuje na nasze samopoczucie.

Wybierając klimatyzację do domu lub firmy, zwróćmy uwagę na kilka istotnych kwestii, które pozwolą nam na dobór jednostki dopasowanej do naszych potrzeb.

  •  Wielkość pomieszczenia, które chcemy schłodzić,
  •  Głośność pracy urządzenia (zwłaszcza w przypadku klimatyzatora przenośnego) – pamiętajmy, że urządzenie, którego praca wydaje się cicha w sklepie o dużej powierzchni, może okazać się uciążliwa w naszym mieszkaniu,
  •  Moc, której odpowiednia wartość warunkuje efektywną pracę urządzenia,
  •  Funkcje dodatkowe: stopień filtracji powietrza, nawilżanie/osuszanie powietrza, regulacja pracy urządzenia, programator czasowy.

Klimatyzacja | Robimy to dobrze.

Nasze instalacje klimatyzacji budujemy w oparciu o wyselekcjonowane, niezawodne klimatyzatory z długim okresem gwarancji. By kompleksowo realizować każde zlecenie, wszystkie urządzenia sprzedajemy z możliwością montażu. A do wykonania każdej z instalacji używamy tylko materiałów klasy premium. Dzięki temu zyskujemy pewność, że oddajemy w Państwa ręce instalacje klimatyzacji której można zaufać.

Zadzwoń