ZADZWOŃ!
577 166 667

 

 

 

 

 

 

 

O naszej firmie

KRW Serwis

Niezależnie gdzie spędzasz większość dnia, na pewno zależy Ci na komforcie. Czy to jest biuro, zakład produkcyjny, sklep, mieszkanie prywatne czy inne pomieszczenie, do efektywnej pracy czy po prostu dobrego samopoczucia jest niezwykle potrzebne dobre powietrze, a utrzymanie odpowiedniej temperatury jest ku temu niezbędne. Również świeże powietrze ma bezpośredni wpływ na Twoją codzienność. Jako KRW Serwis dobrze to rozumiemy i Twój komfort traktujemy jako nasz priorytet.

Działamy głównie na terenie województw Warmińsko-Mazurskiego (Morąg, Elbląg, Olsztyn, Ostróda, Iława, Lidzbark Warmiński) oraz Pomorskiego (Trójmiasto, Malbork, kurorty nad Zatoką Gdańską, takie jak Stegna, Krynica Morska itd.)

Montowaniem oraz serwisem klimatyzacji i wentylacji zajmujemy się już od niemal dekady, a działamy głównie na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego lecz otrzymujemy zapytania praktycznie z całej Polski. Zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu i konsultacji z naszym działem marketingowym w celu ustalenia Twoich potrzeb i tego w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja

KRW Serwis jest przedstawicielem i dystrybutorem znanych producentów, m.in. : MIDEA, Cooper&Hunter, Samsung, Daikin, GREE, Mitsubishi Electric, LG, NOXA czy Galletti. Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak: sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i rekuperatorów. Wykonujemy instalację w pojedynczych pomieszczeniach oraz w większych obiektach (np. budynki mieszkalne, usługowe). Wszystkie urządzenia przez nas oferowane posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. Polecamy swoje usługi w zakresie dostawy, montażu, jak też serwisu i instalacji klimatyzacji.

Dbając o obustronne zrozumienie, wszystkie newralgiczne momenty inwestycji ustalamy z Klientem już na etapie doboru klimatyzacji. Tak, żeby przedstawiona oferta była jak najbardziej kompletna oraz zrozumiała.

Nasze instalacje klimatyzacji budujemy w oparciu o wyselekcjonowane, niezawodne klimatyzatory z długim okresem gwarancji. By kompleksowo realizować każde zlecenie, wszystkie urządzenia sprzedajemy z możliwością montażu. A do wykonania każdej z instalacji używamy tylko materiałów klasy premium. Dzięki temu zyskujemy pewność, że oddajemy w Państwa ręce instalacje klimatyzacji, rekuperacji i wentylacji którym można zaufać.

Oto jakie korzyści wynikają z korzystania z naszych usług

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE - które jest nieocenioną wartością przy realizacji Twojego zlecenia
SZEROKIE ZAPLECZE - wiedza, materiały i narzędzia niezbędne do wykonania wysokiej jakości pracy
DUŻY WYBÓR - takiego wyboru nie mieli Twoi sąsiedzi, od standardowych białych klimatyzatorów po te bardziej unikalne w formie obrazu
JASNE ZASADY - jasne zasady współpracy, brak ukrytych kosztów, wszystko klarowne
PROFESJONALNE DORADZTWO - w pełni profesjonalne doradztwo i spersonalizowane oferty na miarę Twoich potrzeb
KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA - najważniejszy dla nas jest zadowolony Klient, więc nie każemy długo czekać na realizację
WYSOKA ESTETYKA - nie realizujemy zleceń "po łebkach". Zdajemy sobie sprawę, że oprócz korzyści praktycznych ważna jest też estetyka montażu.
NIE TRZEBA POPRAWIAĆ - Instalacja klimatyzacji i wentylacji bez konieczności porawiania
PRYWATNOŚĆ - doskonale wiemy z czym kojarzy się zaproszenie fachowców do domu. Szanujemy Państwa prywatność i w pełni skupiamy się na zadaniu
PO PIERWSZE I OSTATNIE - JAKOŚĆ - nie chcemy uchodzić za najtańszych na rynku, bo za tym nie zawsze wędruje jakość
JAKOŚĆ MATERIAŁÓW - nie pracujemy na materiałach, które mogłyby negatywnie wpłynąć na naszą reputację
PARTNERSTWO - zyskują Państwo zaufanego i stałego partnera, który nie porzuca swoich Klientów po okresie gwarancyjnym
SZYBKA REAKCJA - natychmiastowa reakcja w przypadku nagłej awarii, a zgłoszenia rozpatrujemy na korzyść Klienta
KWALIFIKACJE - nigdy nie ustajemy w wysiłkach by podnościć nasze kwalifikacje, wciąż się uczymy
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - traktujemy każdego Klienta ondywidualnie, a nie taśmowo i nie unikamy odpowiedzialności za nasze pomyłki